TÜBİTAK TBAE-MAM: Ortak Seminer

-A +A

TÜBİTAK Temel Bilimler Araştırma Enstitüsü’nün (TBAE) canlı seminer programları verimli araştırma ortamının önemli bir parçasıdır. Bu etkinliklerde, enstitünün araştırma alanlarındaki güncel gelişmeler ve yeni fikirler tartışılmaktadır. Dünyaca ünlü yabancı ve Türk bilim insanlarının katılımları ile gerçekleştirilen bu etkinlikler, genç araştırmacıların ve öğrencilerin ilgi odağına dönüşmektedir. Seminer programları önceden yayımlanarak bilim ve eğitim camiasından geniş katılım teşvik edilmektedir.

Bu seminer programları kapsamda, Kaliforniya Üniversitesi’nden, Irvine (ABD) Prof. Dr. Xiaoqing Pan “Elektron Mikroskobu ile Arayüzlerin Ortaya Çıkan Özelliklerinin ve Dinamiklerinin İncelenmesi” başlıklı bir konuşma yapacaktır.

Adı geçen konuşma, 20 Ekim 2022 tarihinde, saat 11:00 – 12:00 (GMT +3) arasında TBAE-MAM bünyesinde yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir. Üniversitelerimizden geniş katılım teşvik edilecektir. Ayrıca etkinliğimiz Zoom Platformu üzerinden canlı olarak da yayınlanacaktır.

NOT: Katılım için başvuru yapılması gerekmektedir.

Başvuru Formu

Poster

Son Başvuru Tarihi: 18 Ekim 2022, 23:59

 

Fotoğraflar

23.09.2022